Jūs stovite prieš fotoaparatą, ne prieš fotografą, kurio galbūt galima šiek tiek drovėtis. Tad drąsiai šypsokitės ir mėgaukitės akimirka! Foto rekvizitai, tokie kaip popieriniai ūsai, akiniai ar lūpos, nuotrauką padarys dar linksmesne, todėl rekomenduojame juos naudoti. Nebijokite atrodyti juokingai.
Ekrane matysite save, atsistokite taip, kaip geriausiai matotės, nenutolkite per daug, tuomet bus sunku jus įžiūrėti nuotraukoje. Fotografuojantis pakelkite akis į objektyvą.
Jeigu fotografuositės kelis kartus iš eilės (pasirinktas dviejų ar trijų nuotraukų formatas), iš anksto apgalvokite kaip galite pakeisti pozas, tam turėsite kelias sekundes (galite būti su akiniais, be jų, su ūsais, linksmas, nustebęs... būkite emocingas!).
Prieš atspausdinant nuotraukas, jas matysite ekrane, jeigu norite, galite atšaukti ir bandyti iš naujo, tol kol labiausiai sau patiksite ;)
Kuriam laikui nuomotis? Prieš apsisprendžiant kuriam laikui nuomotis fotobūdelę, patartina įvertinti du aspektus: kada svečiai turės laiko fotografuotis ir kiek bus svečių. Labai dažnai, po ceremonijos, jaunieji važiuoja į savo asmeninę fotosesiją iš anksto suplanuotose gražiose vietose, tuo tarpu svečiai pailsėję po pirmos dalies, renkasi į vakarinę dalį restorane ar sodyboje. Svečiai vaišinasi užkandžiais, šnekučiuojasi ir įsiamžina nuotraukose. Dažnai viena nuotraukų kopija prašoma įklijuoti į svečių knygą kartu parašant palinkėjimą jaunavedžiams. Vakaro pradžioje besirenkant svečiams tam yra daugiausia laiko. Esant tokiam vakaro scenarijui, fotobūdelę galima nuomotis 2-3 valandoms. Atvykus jaunavedžiams po fotosesijos, jie taip pat spėja nusifotografuoti ir dažniausiai priėmus visus sveikinimus veiksmas keliasi į kitą vietą. Tuo tarpu fotobūdelė išrenkama ir niekam netrukdant išvežama.
Jeigu pasitinkant svečius numatytas kitas scenarijus, fotobūdelę galima nuomotis visam vakarui (5-7 val.) ir jo eigoje svečiai patys pasirinks kada jiems patogiau nusifotografuoti. Renginio vedėjas gali priminti apie tokią pramogą.
Esant laisvam laikui per vieną valandą vestuvėse padaroma apie 30 nuotraukų. Atsižvelgiant į svečių skaičių, galima įvertinti kelioms valandoms gali prireikti fotobūdelės.
Kur statyti fotobūdelę? Jeigu fotobūdelė bus nuomojama 2-3 val. kaip pramoga svečiams kol atvyks jaunieji, ją patartina statyti toje vietoje kur būriuosis žmonės, kad ji būtų lengvai pamatoma ir prieinama. Šventės vedėjas ar kitas atsakingas asmuo galėtų paraginti pirmuosius svečius nusifotografuoti ir džiaugtis momentinėmis nuotraukomis. Vėliau mielai prisijungs ir kiti svečiai. Jeigu fotobūdelė nuomojama visam vakarui, galima jai numatyti neutralią vietą, kurią svečiai vienu ar kitu metu pamatys ir nusifotografuos kada norės. Tačiau šventės vedėjui vis tiek reiktų pirminti apie šią pramogą. Vasarą esant geram orui, fotobūdelę galima statyti lauke. Svarbu, kad netoliese būtų vienas elektros lizdas ir stabilus tvirtas pagrindas, kur fotobūdelė stovėtų saugiai. Kad fotografuojantis svečiams už jų nugarų nesimatytų kiti žmonės, geriausia fotobūdelę atsukti į tą pusę, kur nevyksta pagrindinis veiksmas. Jeigu kitaip neišeina, galima statyti foto sienelę.
Kaip išsirinkti nuotraukos rėmelio dizainą? Suderinus fotobūdelės nuomos laiką, lieka apsispręsti koks bus rėmelio dizainas. Mes turime įvairių pavyzdžių, iš kurių galite rinktis. Bet jeigu norite asmeniškai jums sukurto dizaino, visada rekomenduojame išlaikyti bendrą šventės tematiką. Galima naudoti vestuvių kvietimo spalvas, šriftus arba rinktis fonui spalvas, kurios bus naudojamos šventinės vietos dekoracijose. Gražu užrašyti jaunųjų vardus ar inicialus bei vestuvių datą. Kartu tikrai rasime geriausią sprendimą.