Fotobūdelės nuomos kaina

2 val. fotobudelės nuomos su neribotu kiekių atspausdintų nuotraukų - 240 €
Kiekviena papildoma valanda po 50 €
Didesniems užsakymams kainos derinamos individualiai.

Vienu kartu galima atspausdinti 2 nuotraukos 5 x 15 cm, vieną horizontalią nuotrauka 15 x 10 cm arba vertikalią 10 x 15 cm. Nuotraukų rėmelio dizainą sukuriame individualiai Jūsų šventei. Ši paslauga nemokama.

Į kainą įskaičiuotas foto būdelės pristatymas Vilniuje. Pristatymas už Vilniaus miesto ribų papildomai kainuos 0,25 Eur / km. Yra galimybė apklijuoti būdelę pagal jūsų pageidaujamą dizainą. Paslaugos kaina priklauso nuo lipdukų kiekio ir dydžio.

Užsakydami fotobūdelę, galite rinktis kokios pageidaujate: klasikinės pilkos ar baltos dviejų dalių fotobūdelės arba išskirtinės išvaizdos fotobūdelę su skėčiu. Atsižvelkite kuri labiau tiks prie jūsų šventės interjero.

foto budele, fotobudeles nuoma, idejos sventei

Rinkdamiesi mus, renkatės 9-ių metų darbo patirtį ir profesionalią komandą, kurios tikslas – viršyti Jūsų lūkesčius. Atsakysime į visus iškilusius klausimus, aptarsime kiekvieną detalę, pasirūpinsime, kad svečiams būtų viskas aišku, atvešime aksesuarų smagioms nuotraukoms. Jeigu reikės – asistentas padės viso renginio metu. Mumis pasitiki vestuvių organizatoriai, agentūros, įmonės, kuriose dirba šimtai darbuotojų ir žmonės, organziuojantys savo asmenines šventes. Mes džiaugiamės dirbdami su Jumis!

“Jūsų foto būdelė kaip visada buvo didžiausias traukos taškas :) Ačiū už kaip visada kokybiškai atliktą darbą. Inga, VšĮ "PIRMOJI KAVA"

“Ačiū, šventė praėjo puikiai. Foto būdelė buvo tikras vakaro akcentas. Dėkojame už malonų ir operatyvų bendradarbiavimą. "Nautilus" laisvalaikio namai

"Ačiū už vieną smagiausių vestuvinių pramogų, kuri paliko begalę fantastiškų prisiminimų! Ne tik mes patenkinti, bet ir svečiai gyrė ir dėkojo už galimybę pasimaivyt, o to maivymosi rezultatą turėt po kelių sekundžių. Daug juoko iš už užuolaidų, daug gražių kadrų, daug įspūdžių - tai viena geriausių šventės investicijų. Ačiū labai ir visiems labai rekomenduoju! Justina

Foto budeles nuoma Foto būdelė nuoma fotobudeles nuoma vilniuje foto budele kaina
foto budele nuotraukos Foto budeles nuoma kaune

Papildomai galite užsisakyti rekvizitus - paslauga nemokama:

Rekvizitai